Hakkımızda

İşler plana uygun gitmediğinde size yardımcı olacak hizmetler sunuyoruz. Yıllara dayanan deneyime sahibiz ve temel cihazlarınızın en iyi şekilde çalışmasını sağlamak için ne gerektiğini anlıyoruz.

Tam eğitimli, üretici profesyonel ekipden oluşan bir filoyla, hiçbir zaman yardımsız kalmamanızı sağlamak için hızlı ve verimli çağrı hizmetleri sunuyoruz.

SERVİS GARANTİSİ

Tam Donanımlı Personel

Servis verdiğimiz markaların bakım ve onarım tam donanımlı personeller tarafından hizmet vermekteyiz.

Orijinal Üretici Parçaları

Cihazınızın en iyi performansını koruması için orijinal üretici parçaları

Gaz Güvenliği

Gaz Güvenliği Onaylandı

Garanti

Yedek parçalarda 12 ay garanti

Ayrıca, yedek parçalar için 12 aylık bir garanti veriyoruz, böylece ihtiyaçlarınız ne olursa olsun, cihazınızı tamir ettirecek araçlara sahip olduğumuzdan emin olabilirsiniz.

Amacımız, cihaz sorunlarınızda size olabildiğince çabuk ve rahat bir şekilde yardımcı olmaktır. Ülke çapında 40’ın üzerinde yerel servis merkezimizle size ve yoğun programınıza uygun bir zaman ayarlayabileceğimize eminiz.

Ev aletlerinizden herhangi biriyle sorun yaşıyorsanız, lütfen bugün iletişime geçmekten çekinmeyin.

SERVİSİM-APLUS, bakım ve onarım güvenli adresidir.Yedek parça değişimlerinde 12 ay yedek parça garantisi vermektedir.

İşler ters gittiğinde size destek olmak için buradayız ve mutfak aletlerinizin günlük yaşam için gerekli olduğunu, giysilerinizi ve bulaşıklarınızı temiz tuttuğunuzu, yiyeceklerinizi taze tuttuğunuzu ve yemeklerinizi pişirdiğinizi anlamak için buradayız.

HIZLI RANDEVU

+902223207270

Hemen Ara