Bakım ve Onarım

Fırın ve Ocak Bakımı

Fırın Bakımı

Fırınınızı temiz tutmanın yanı sıra, fırınlar genellikle çok az bakım gerektirir.
Eşit olmayan pişirme ile sonuçlanan bir miktar ısı kaybedebileceğiniz için bozulmaya veya yırtılmaya başlamadığından emin olmak için zaman zaman kapı contasını kontrol etmeye değer.

Kapıyı çarpmaktan veya üzerine ağır nesneler koymaktan kaçının çünkü bu menteşelere zarar vererek kırılmasına neden olabilir.

Çoğu fırın oyuğunun bir noktada değiştirilmesi gereken bir ışığı vardır, kapağın nasıl çıkarılacağını kontrol etmek için kullanım kılavuzunuza bakın. Ampulü değiştirmek genellikle basit bir iştir, ancak her zaman fırın soğukken bakım yapmaya özen gösterin.

Fırınınızı temizlemek için bu uzman Fırın ve Mikrodalga temizleyicisini öneriyoruz. Aşındırıcı olmayan formülü, aşırı güçlü dumanlar olmadan gresi ve kömürleşmiş kalıntıları güçlü bir şekilde temizler.

OCAK BAKIMI

Gazlı, elektrikli seramik ve indüksiyonlu ocaklar, temizlik dışında herhangi bir rutin bakım gerektirmez.

Temizlemeye her zaman yalnızca cihaz tamamen soğuduğunda özen gösterin. Elektrikli seramik ocakların üzerine bazı dökülmeler, çıkarılması zor olabilecek koyu renkli bir iz bırakabilir. Ocağınızı işaretleme riskini azaltmak için dökülmeleri mümkün olan en kısa sürede temizlemek önemlidir. Yüzeye zarar verebileceğinden asla aşındırıcı bir sünger veya bez kullanmayın.

Yanmış tortuları gidermek için bu cam kazıyıcı gerçekten iyi çalışıyor. Gerektiğinde yedek bıçaklar da satın alınabilir. Seramik Ocak temizleyici son derece iyi temizler, aşındırıcı değildir ve koruyucu bir tabaka bırakır.

SERAMİK OCAK TEMİZLEYİCİ

Gazlı ocaklar için, halkanın ateşlenmesini durduracağından, gaz enjektörlerini kirden arındırmanız önerilir.

Çıkarmak mümkünse, düzgün çalışmamasına neden olabilecek kalıntıları gidermek için döner kontrol düğmelerini temizleyebilirsiniz. Bazı döner kontrollerin çıkarılması zor olabileceğinden lütfen kullanım kılavuzunuza bakın.

Paslanmaz çelik ocaklar için bu Paslanmaz Çelik krem ​​ideal ocaklardır. Ocağı daha uzun süre temiz tutmaya yardımcı olmak için yüzeyi çizmez ve koruyucu bir film bırakır.

SERVİSİM-APLUS, bakım ve onarım güvenli adresidir.Yedek parça değişimlerinde 12 ay yedek parça garantisi vermektedir.

İşler ters gittiğinde size destek olmak için buradayız ve mutfak aletlerinizin günlük yaşam için gerekli olduğunu, giysilerinizi ve bulaşıklarınızı temiz tuttuğunuzu, yiyeceklerinizi taze tuttuğunuzu ve yemeklerinizi pişirdiğinizi anlamak için buradayız.

SERVİS GARANTİSİ

Tam Donanımlı Personel

Servis verdiğimiz markaların bakım ve onarım tam donanımlı personeller tarafından hizmet vermekteyiz.

Orijinal Üretici Parçaları

Cihazınızın en iyi performansını koruması için orijinal üretici parçaları

Gaz Güvenliği

Gaz Güvenliği Onaylandı

Garanti

Yedek parçalarda 12 ay garanti

Bir cihaz olması gerektiği gibi çalışmayı durdurduğunda rahatsızlıktan dolayı teşekkür ederiz. Bu nedenle, cihazınızın onarıma ihtiyacı olduğunda, sadece resmi üreticiler tarafından sağlanan ve 12 ay garanti ile desteklenen orijinal parçaları kullanan 200'den fazla sertifikalı mühendisden oluşan ulusal bir ağa yardımcı olmak için buradayız.

HIZLI RANDEVU

+902223207270

Hemen Ara