Bakım ve Onarım

Çamaşır Kurutma Makinesi Bakımı

Cihazınızın verimli bir şekilde çalışmasını sağlamak için düzenli rutin bakım yapmanızı öneririz.

Tiftik filtresini temizleyin. Bu filtre genellikle lumbozun ön tarafında bulunur, çoğunlukla bunu filtreyi kaldırarak çıkarırsınız ve bunun düşebilecek çok fazla gevşek kumaş toplayacağına dikkat edin.

Gevşek kumaşı çekip atın. Tam bir temizlik için, filtre ünitesine bir elektrikli süpürge nozulu götürmenizi ve filtre boşluğunun etrafını dikkatlice süpürmenizi öneririz.

Bir kondenser kurutucuda, ısı eşanjöründeki tüylerin giderilmesi de önemlidir. Bu genellikle cihazın tabanında bulunur. Tiftik birikimini gidermek için ünitenin klipsini açmanızı ve bunu bir duş başlığı veya musluk ile durulamanızı öneririz.

Cihazlar değişiklik gösterdiğinden, cihazınızı nasıl temizleyeceğiniz ve bakımını yapacağınız konusunda doğru bilgi almak için Kullanıcı Kılavuzunuzu indirmenizi öneririz. Bazı modellerde, eşanjörü temizlemeden önce boşaltılması gereken bir su haznesi olacaktır.

Kondenser kurutucularda, yoğunlaşmış suyu toplayan bir su kabı bulunur. Her kullanımdan sonra bunun boşaltılması önemlidir, ancak bu dolu olduğunda çoğu cihaz çalışmayacaktır. Bazı modellerde, atık suyu dikey borudan göndermek için bir hortum takılabilir. Cihazınızın bu özelliğe sahip olup olmadığını öğrenmek için lütfen kullanım kılavuzuna bakın.

Çamaşır kurutucular, kumaşın hareket edecek yeri varsa daha etkilidir, her zaman yeni cihazların önceki cihazınız gibi çalışmayabileceğini belirten bakım etiketlerine dikkat edin. Hassas ürünleri kurutmadan önce lütfen kullanım kılavuzunu kontrol edin.

SERVİSİM-APLUS, bakım ve onarım güvenli adresidir.Yedek parça değişimlerinde 12 ay yedek parça garantisi vermektedir.

İşler ters gittiğinde size destek olmak için buradayız ve mutfak aletlerinizin günlük yaşam için gerekli olduğunu, giysilerinizi ve bulaşıklarınızı temiz tuttuğunuzu, yiyeceklerinizi taze tuttuğunuzu ve yemeklerinizi pişirdiğinizi anlamak için buradayız.

SERVİS GARANTİSİ

Tam Donanımlı Personel

Servis verdiğimiz markaların bakım ve onarım tam donanımlı personeller tarafından hizmet vermekteyiz.

Orijinal Üretici Parçaları

Cihazınızın en iyi performansını koruması için orijinal üretici parçaları

Gaz Güvenliği

Gaz Güvenliği Onaylandı

Garanti

Yedek parçalarda 12 ay garanti

Bir cihaz olması gerektiği gibi çalışmayı durdurduğunda rahatsızlıktan dolayı teşekkür ederiz. Bu nedenle, cihazınızın onarıma ihtiyacı olduğunda, sadece resmi üreticiler tarafından sağlanan ve 12 ay garanti ile desteklenen orijinal parçaları kullanan 200’den fazla sertifikalı mühendisden oluşan ulusal bir ağa yardımcı olmak için buradayız.

HIZLI RANDEVU

+902223207270

Hemen Ara