Bakım ve Onarım

Buzdolabı Dondurucu Bakımı

Sorunsuz çalışmasını sağlamak ve ömrünü uzatmak için buzdolabı-dondurucunuzun rutin bakımı önerilir.

Temizlemeye başlamadan önce daima gücü ana şebekeden kapatın ve fişi prizden çekin.

  • Altı ayda bir kompresör bobinlerini temizleyin . Buzdolabının arkasında veya altında bulunan bobinler yağlı ve tozlu olabilir. Buzdolabını kapatın ve varsa fazla tozu temizlemek için bir elektrikli süpürge kullanın ve nemli bir bezle silin.
  • Kapının lastik contalarına dikkat edin . Kir birikmesiyle çerçeveye yapışıyorlarsa, kapıyı açmak ve yırtılma riskini almak için daha fazla çekmeniz gerekecek. Ayrıca, kapı düzgün kapanmazsa, buzdolabının daha fazla çalışması gerekir ve bu da elektrik faturanızı artırabilir. Yapışkan kalıntıları ılık suyla silin, ardından bir havluyla kurulayın. Kauçuğa zarar verebilecek kimyasallar kullanmayın. Kapıyı kapattığınızda bir kağıt parçasını kavrayıp kavrayamayacağını görerek contanın ne kadar iyi çalıştığını test edin. Aksi takdirde, contanın yakında değiştirilmesi gerekecek.
  • Buzdolabınızda su filtreniz varsa , üreticinizin talimatlarına göre her üç ila altı ayda bir değiştirin . Yapması kolaydır ve sizi ve ailenizi potansiyel olarak zararlı kirleticilerden korur.
  • Sıcaklıkları kontrol edin . Genel olarak, buzdolapları 2,8 ° C ile 4,4 ° C arasında (asla 5 ° C’yi geçmeyecek şekilde) ve dondurucular yaklaşık -18 ° C’ye ayarlanmalıdır.
  • Dondurucunuzun içini ve dışını sık sık temizleyin
  • Elektrik kesintisi? Düşük sıcaklığın korunmasını sağlamak için buzdolabı kapılarını kapalı tutun. Cihaz çok uzun süre elektriksiz bırakılırsa, çalıştırmadan önce yiyeceklerin buzunun çözülmeye başlamadığını kontrol edin.

SERVİSİM-APLUS, bakım ve onarım güvenli adresidir.Yedek parça değişimlerinde 12 ay yedek parça garantisi vermektedir.

İşler ters gittiğinde size destek olmak için buradayız ve mutfak aletlerinizin günlük yaşam için gerekli olduğunu, giysilerinizi ve bulaşıklarınızı temiz tuttuğunuzu, yiyeceklerinizi taze tuttuğunuzu ve yemeklerinizi pişirdiğinizi anlamak için buradayız.

SERVİS GARANTİSİ

Tam Donanımlı Personel

Servis verdiğimiz markaların bakım ve onarım tam donanımlı personeller tarafından hizmet vermekteyiz.

Orijinal Üretici Parçaları

Cihazınızın en iyi performansını koruması için orijinal üretici parçaları

Gaz Güvenliği

Gaz Güvenliği Onaylandı

Garanti

Yedek parçalarda 12 ay garanti

Bir cihaz olması gerektiği gibi çalışmayı durdurduğunda rahatsızlıktan dolayı teşekkür ederiz. Bu nedenle, cihazınızın onarıma ihtiyacı olduğunda, sadece resmi üreticiler tarafından sağlanan ve 12 ay garanti ile desteklenen orijinal parçaları kullanan 200’den fazla sertifikalı mühendisden oluşan ulusal bir ağa yardımcı olmak için buradayız.

HIZLI RANDEVU

+902223207270

Hemen Ara