Eskişehir ALARKO Servisi

Teknik servisimiz ALARKO  marka elektronik cihazlarınızı şimdi eski görüntüsüne kavuşturuyor. Yılların deneyimi ile hareket eden firmamız bu konuda beklentileri fazlasıyla karşılayabiliyor.

Eskişehir ALARKO  servisimiz profesyonel uygulamalarına hız kesmeden devam ediyor. Eskişehir ve çevresinde ALARKO  marka cihazların servis uygulamalarını gün içerisinde siz değerli müşterilerimize sunabiliriz. ALARKO  marka ürünler tüm dünyada tercih edilen popüler ürünlerden bir tanesidir. Marka ürettiği ürünlerin kalitesi ve yaygın bir servis ağı sayesinde her geçen gün büyümeye devam ediyor.

Güvenilir Servis Garantisi

Kaliteli işçilik garantisiyle bozulan cihazlarınızı başarılı bir şekilde tamir edebiliriz. ALARKO  marka elektronik ürünler konusunda güvenilir altyapımızla beklentilere tam olarak yanıt veriyoruz. Sahip olduğumuz teknik altyapıyı mesleki birikimle bir araya getiriyoruz. Ev ve iş yerinde Eskişehir ALARKO  desteği her zaman profesyonel bir şekilde sunuluyor. ALARKO  marka cihazlarınızın tamamına destek verebiliyoruz.

Evinizdeki ALARKO  marka ürünlerinizin arızalarında kurumsal destek veren teknik merkezimizden hemen yardım alabilirsiniz.

Eskişehir ALARKO  Servis Hizmeti

 Güvenilir servis uygulamalarından yararlanmak için hemen bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Elektronik cihazlar zamanla farklı nedenlerden dolayı bozulabilir. Yıllar geçtikçe eşyalarınızın düzgün şekilde çalışması için onarım desteğinden yararlanmanız gerekir. ALARKO  marka ürünlerde tecrübeli olan ekibimizle doğru müdahale gerçekleştirebiliriz. Garanti süresi dolmuş ürünleriniz için ALARKO  servisimizden istediğiniz zaman yararlanabilirsiniz. Firmamız bağımsız bir şekilde teknik müdahalelerini gerçekleştirmeye devam ediyor. Uzman teknik kadromuz ile beraber bu alanda müşterilerimize kaliteli, güvenilir ve hızlı bir şekilde servis veriyoruz.

Eskişehir ALARKO  servisi konusunda merak ettiklerinizi internet adresimizde bulabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize Eskişehir’in tüm noktalarında en iyi şekilde hizmet vermek için kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. ALARKO  marka ürünlerde 7/24 ekibimiz en iyi hizmet sunabiliyor. Modeli ne olursa olsun garantili bir teknik servisten destek almak isterseniz burada sizleri bekliyoruz. Merkezimiz her durumda siz değerli müşterilerimize hızlı servis imkanı ulaştırmayı başarmıştır. Elektronik cihazlarınız üzerinde arıza oluşması sırasında beklemeden ALARKO  teknik merkezimizden kolayca destek alabilirsiniz. Profesyonel Eskişehir ALARKO  teknik servisi olarak internet adresimizden hizmet sunuyoruz. Daha fazla bilgi için dilerseniz bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

SERVİS GARANTİSİ

Donanımlı Personel
Servis verdiğimiz markaların bakım ve onarım tam donanımlı personeller tarafından hizmet vermekteyiz.
Üretici Parçaları
Cihazınızın en iyi performansını koruması için orijinal üretici parçaları.
Gaz Güvenliği
Onaylanmış Gaz Güvenliği
Garanti Süresi
Yedek parçalarda 12 ay garanti.

SERVİSİM-APLUS, bakım ve onarım güvenli adresidir.Yedek parça değişimlerinde 12 ay yedek parça garantisi vermektedir.

İşler ters gittiğinde size destek olmak için buradayız ve mutfak aletlerinizin günlük yaşam için gerekli olduğunu, giysilerinizi ve bulaşıklarınızı temiz tuttuğunuzu, yiyeceklerinizi taze tuttuğunuzu ve yemeklerinizi pişirdiğinizi anlamak için buradayız.

Bir cihaz olması gerektiği gibi çalışmayı durdurduğunda rahatsızlıktan dolayı teşekkür ederiz. Bu nedenle, cihazınızın onarıma ihtiyacı olduğunda, sadece resmi üreticiler tarafından sağlanan ve 12 ay garanti ile desteklenen orijinal parçaları kullanan 200'den fazla sertifikalı mühendisden oluşan ulusal bir ağa yardımcı olmak için buradayız.

HIZLI RANDEVU

+902223207270

Hemen Ara